Kredīts pansionātam

Ja mēs apskatam pansionātus un kredītus tad pamatā ir tikai viens veids, kam varētu ņemt kredītu, kas būtu saistīts ar pansionātu un tas ir kredīts pansionāta uzcelšanai, jo aizņemties naudu lai varētu dzīvot pansionātā nav rentabli un visticamāk, ka neviens tev kredītu neņems, ja tu jau būsi savos 60, 70 vai pat 80 gados un tev ir liela iespēja, ka tu šo kredītu neatdosi. Tāpēc arī apskatīsim, vai būtu izdevīgi ņemt kredītu pansionāta uzcelšanai un atstāsim šādas spekulācijas par kredīta ņemšanu dzīvošanai šajā iestādē kādam citam.

Būsim reālisti, mūsdienās, pansionāti pamatā ir biznesi un tiek veidoti, lai ar tiem varētu nopelnīt naudu, tāpēc valsts pansijas, kurām nav nepieciešams gūt peļņu un tieši otrādi var gūt zaudējumus ir ļoti maz. Tāpēc arī aizvien biežāk cilvēki sāk interesēties, vai šis bizness ir ienesīgs un vai tajā ir iespējams nopelnīt naudu, kā arī cik varētu izmaksāt uzcelt šādu iestādi un vai banka vai privātie kreditori būtu gatavi piešķirt KREDĪTU, lai šādu biznesu varētu realizēt. Pamatā jau lielākā daļa no mūsdienu celtniecības notiek tikai un vienīgi uz kredīta un tas ir tāpēc, ka lai uzceltu nekustamo īpašumu ir vajadzīgi ļoti lieli līdzekļi, gan cilvēku darbs, kas nebūt nav lēts, gan arī materiāli, gan arī projekts un vēl dažādas citas lietas. Viss tas kopā salasās visai ātri un kopumā sastāda visai ievērojamu naudas summu, ko tā vienkārši nosegt var tikai ļoti maza daļa ar uzņēmumiem un vēl mazāka daļa ar privātpersonām. Tāpēc arī hipotekārie kredīti ir kļuvuši gandrīz tikpat populāri, kā KREDĪTLĪNIJAS un cilvēki tos ņem tā teikt pa labi un pa kreisi. Tas, protams, ir ļoti izdevīgi pašām kredītiestādēm un, protams, arī bankām un arī visai celtniecības nozarei. Ja tiek ņemti daudz kredīti, tas nozīmē, ka ir liels pieprasījums pēc celtniecības uzņēmumiem un arī pašiem celtniekiem un tas, savukārt, tad atkal ceļ šo uzņēmumu cenas, jo, kā mēs iemācījāmies jau pirmajās ekonomikas klasēs, tad jo lielāks ir pieprasījums, jo augstākas ir cenas.

Ja tev izdodas saņemt apstiprinājumu no kreditora, ka tev tiktu izsniegta pietiekoši liela naudas summa šāda pansionāta uzcelšanai, tad tev atliek tikai mēģināt izdomāt to, vai šādi celtniecības darbi patiesībā arī atmaksāsies un vai tu varēsi pēc tam ar pansionāta ienākumiem nosegt gan visas nepieciešamās izmaksas gan vēl papildus arī maksāt par kredītu. Tev jāņem vērā ir tas, ka pansionātam galvenie ienākumi nāk tieši no cilvēkiem, kas tur dzīvo un tāpēc arī būtībā sanāk tā, ka tu cel objektu, lai to izīrētu. Protams, tev vēl ir papildus jāpiedāvā gan ēdināšana, gan medicīnas pakalpojumi, bet lielākoties sanāk, ka šie pansionāta apmeklētāji tad arī istabiņas īrē un katru mēnesi maksā pansionātam samaksu par šo īrēšanu, visticamāk no savas pensijas. Un tāpēc ir jāizrēķina, cik iemītniekus šādā iestādē vajadzētu, lai atmaksātos uzturēt visus pakalpojumus un vēl papildus arī atmaksāt kredītus. Un ja tu aprēķini un sanāk, ka šis izklausās, kā izdevīgs piedāvājums, tad nekavējies, kamēr kāds cits nav tavā vietā jau uzcēlis šādu pansionātu.